Tervetuloa Components-Mart.comiin
Suomi

Valitse kieli

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Peruuttaa
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Koti > Tuotteet > sarjat > Fiber Optic Kits

Fiber Optic Kits36 Tuotteet löytyi

<1>
1278861-2

Agastat Relays / TE Connectivity

1278861-2
Kuvaus:TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Oy (NYSE: TEL), virallisesti Tyco Electronics, on 12 miljardin dollarin maailmanlaajuinen teknologiajohtaja. Yhteys ja anturi ratkaisut ovat välttämättömiä nykypäivän yhä useammassa maailmassa. Teemme yhteistyötä insinöörien kanssa muuttaa niiden käsitteet luomuksiin & ndash; mikä on mahdollista älykkäästi, tehokkaasti ja tehokkaasti TE-tuotteisiin ja ratkaisuihin, jotka on todistettu vaikeissa ympäristöissä. Meidän 75 000 ihmistä, joista 7 300 suunnittelu-insinöörit, kumppani asiakkaiden kanssa yli 150 maassa eri aloilla. Uskomme, että KAIKKI LIITÄNTÄT OVAT. TE Connectivity -tuotteita, jotka ovat saatavilla välittömään toimitushetkellä Digi-Keyiin, ovat AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH ICT, Aerospace Defence ja Marine, Raychem Cable Protection, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, Rajoittamattomat tuotteet, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Measurement Specialties, Agastat ja CITEC.
$105.912/pcstiedustelu
$2.058/pcstiedustelu
$125.407/pcstiedustelu
VOL-0563 Image
  • Osa#:VOL-0563
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:VF-45 QUICK INSTALL KIT
  • Varastossa:55
$770.595/pcstiedustelu
$63.725/pcstiedustelu
$38.242/pcstiedustelu
$4.188/pcstiedustelu
$3989.081/pcstiedustelu
$552.89/pcstiedustelu
$77.168/pcstiedustelu
$59.159/pcstiedustelu
$37.517/pcstiedustelu
8765-APC Image
  • Osa#:8765-APC
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONNECTOR KIT SC/APC
  • Varastossa:60
$724.463/pcstiedustelu
8700-PS/APC Image
  • Osa#:8700-PS/APC
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • Varastossa:6687
$5.965/pcstiedustelu
$53.957/pcstiedustelu
VOL-0573 Image
  • Osa#:VOL-0573
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • Varastossa:307
$89.04/pcstiedustelu
8700-PS/UPC Image
  • Osa#:8700-PS/UPC
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • Varastossa:6267
$58.486/pcstiedustelu
$106.064/pcstiedustelu
2529-K Image
  • Osa#:2529-K
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • Varastossa:193
$241.683/pcstiedustelu
$111.82/pcstiedustelu
$94.502/pcstiedustelu
$128.878/pcstiedustelu
$98.372/pcstiedustelu
$97.348/pcstiedustelu
8765-UPC Image
  • Osa#:8765-UPC
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONNECTOR KIT SC/UPC
  • Varastossa:46
$749.684/pcstiedustelu

Fiber Optic Kits36 Tuotteet löytyi

<1>